سه‌شنبه, 25 خرداد 1400

برگزاری نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد با موضوع ازدواج و تحکیم خانواده

 


تاریخ ثبت: 1399/05/09

 

نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد با موضوع ازدواج و تحکیم خانواده برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدواج و تحکیم خانواده به ریاست رستگاری فرماندار یزد و با حضور جدیدی معاون سیاسی ، امنیتی اجتماعی فرماندار،نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد،مسئولین دستگاه های عضو ، اساتید و صاحب نظران و جمعی از سازمان های مردم نهاد به در سالن شبکه فعالین ازدواج برگزار گردید .
در ابتدای رضا نارگانی، دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان در خصوص برگزاری جلسه در مرکز فعالین ازدواج گفت: به منظور آشنایی  اعضای ستاد در نظر داریم تا آنجایی که مقدور باشد جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان را در خارج از فرمانداری و در ادارات و مراکز مربوطه با ریاست فرماندار برگزار نماییم.
در ادامه جلسه پژوهش انجام شده توسط دکتر مریم صالح زاده  با موضوع  "بررسی اثر بخشی آموزش های قبل از ازدواج در استان یزد" ارائه شد و سپس زهرا رستگار مدیرعامل مجمع خیرین ازدواج و حجت الاسلام امامی مدیرعامل شبکه فعالین ازدواج گزارشی از اقدامات و خدمات صورت گرفته را ارائه نمودند.
در پایان رستگاری فرماندار یزد توجه به نیازهای جوانان خصوصا ازدواج که یکی از پدیده های دوره جوانی است را بستری مناسب برای رشد و توسعه جامعه دانست و گفت عدم شناخت زوجین از همدگیر و  تجمل گرایی از آفت های اصلی ازدواج جوانان شمار می آید که  برای حل آن نیازمند فرهنگ سازی لازم در بین جوانان و مخصوصا خانواده آنها می باشد.
وی همچنین با توجه به  اهمیت ازدواج جوانان و ضرورت برنامه ریزی در این خصوص و توجه بیش از پیش به بحث آموزش های قبل و بعد از ازدواج بر لزوم استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه ها برای حل مشکلات و ارائه خدمات به جوانان تاکید کرد.
 در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و پیشنهاد های خود را بیان نمودند.

 

 


منبع خبر:   -   121


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group