سه‌شنبه, 25 خرداد 1400

برگزاری نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد با موضوع آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان

 


تاریخ ثبت: 1399/11/21

 

نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد با موضوع آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان یزد با موضوع آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان به ریاست رستگاری فرماندار یزد و با حضور حسینی منش معاون سیاسی ، امنیتی اجتماعی فرماندار، اعظم السادات امامی معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و دیگر مسئولین دستگاه های عضو ، اساتید و صاحب نظران برگزار گردید

سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان یزد  در این جلسه گفت: جوانان سرمایه ها و پتانسیل های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.

وی افزود: اهداف ستاد ساماندهی امور جوانان بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان و مشکلات جوانان است، به همین دلیل می بایست جهت گیری اصلی ستاد در این راستا باشد.

در  ادامه  این جلسه کارشناسان ادارات بهزیستی و مرکز بهداشت شهرستان و همچنین روسای دیگر ادارت و نهادها به ارائه اقدامات انجام گرفته در حوزه آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه توسط دستگاه مربوطه خود پرداختند

 

 


منبع خبر:   -   27


 

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group